Середа, 16.10.2019, 10:31
Вітаю Вас Гость | RSS

Меню сайту

Наша адреса:
с. Чорний Потік, 137
Іршавський р-н
Закарпатська обл.
90110

тел. (031 44) 37-234
Форма входу



Чорнопотіцька ЗОШ І-ІІІ ст.

Головна » 2013 » Жовтень » 14 » Патріотичне виховання учнів Чорнопотіцької ЗОШ І-ІІІ ступенів
20:57
Патріотичне виховання учнів Чорнопотіцької ЗОШ І-ІІІ ступенів
Патріотичне виховання учнів Чорнопотіцької ЗОШ І-ІІІ ступенів
з метою формування героїчних традицій .

Погожа осіння днина знову нагадала про роки Великої Вітчизняної війни, про боротьбу партизанського загону Усти-Прищепи, який діяв на території Іршавського та Мукачівського районів в роки війни.
Вже стало доброю традицією проводити 22 вересня свято Партизанської слави в центрі села Чорний Потік, біля пам’ятника полеглим партизанам.
Недільного ранку на подвір’ї Чорнопотіцької ЗОШ І-ІІІ ст. лунають пісні воєнних років, оформлені виставки творчих робіт членів гуртків та вчителів Л. П. Щоки, Я.Ю.Цільо, Д.Ю.Демчик, С.В.Оникієнко, тематичну виставку художньої та історичної літератури в бібліотеці школи. З букетами осінніх квітів дітвора радо зустрічає ветеранів війни і праці, учасників бойових дій, представників влади та освіти району і області, почесних гостей, серед яких дочка начальника штабу партизанського загону Усти – Прищепи Георгія Казначеєва Інна Ібатулліна зі своєю родиною з Норільська.
О 13 годині за київським часом до підніжжя пам’ятника полеглим партизанам кращі юнаки школи покладають гірлянду Слави, а представники влади, вчителі, учні та гості – корзини квітів.
На вишитих рушниках школярі виносять портрети полеглих учасників партизанського загону, хвилиною мовчання вшановується пам’ять загиблих воїнів.
До присутніх зі словами вітання з нагоди свята звернулися заступник голови райдержадміністрації Микола Іванович Сочка, заступник голови районної ради Петро Петрович Добромільський, учасник війни Андрій Нодь, Заслужений працівник освіти Маргарита Федорівна Фегер, директор Чорнопотіцької ЗОШ І-ІІІ ступенів Ярослава Іванівна Глеба.
Ярослава Іванівна у своєму виступі звернула увагу на актуальність патріотичного виховання учнів, яке здійснюється в школі в основному через роботу історико-краєзнавчого музею. Вона наголосила, що вчителі проводять уроки пам’яті, тематичні виховні години, виставки, лінійки, зустрічі з ветеранами війни та їх сім’ями, школярі доглядають за пам’ятником - могилою загиблих воїнів. Ярослава Іванівна звернулась до молоді із закликом завжди виявляти шану і увагу до ветеранів та людей старшого покоління. Вона відмітила, що подібні заходи, особливо заходи по патріотичному вихованню учнів, проводяться за сприяння районної влади. Учениця 10 класу Глеба Ірина зауважила, що учні школи шанують пам’ять про події воєнних років. А очевидець тих подій Маргарита Федорівна Фегер розповіла про партизанський загін, який діяв на території наших сіл з 8 серпня по 25 жовтня 1944 року.
Після мітингу проведено панахиду за тими, хто загинув в роки Великої Вітчизняної війни, під час якої кращі учні запалили свічки пам’яті.
Продовження свята відбулось на подвір’ї школи, де всіх присутніх привітав фольклорний колектив школярів «Чорнопотічаночка». Діти декламували вірші, співали пісні на пратріотичну тематику. Потім гості оглянули виставки дитячих творчих робіт, відвідали історико-краєзнавчий музей, де їх зустріли юні екскурсоводи та працівники музею.
В сільському парку проходила не менш насичена культурна програма, виступив районний хор ветеранів війни і праці. Всі бажаючі могли скуштувати армійську кашу.
Щорічно проведенню свята передує клопітка робота педагогічного, учнівського колективів та технічного персоналу школи по підготовці до цього дня. Тож дирекція Чорнопотіцької ЗОШ І-ІІІ ступенів висловлює подяку колективу школи, керівникам гуртків, учням, батькам, батьківському комітету за підготовку та проведення свята Партизанської слави, всім гостям, учням та педколективам Підгірнянської ЗОШ І-ІІ ступенів, Смологівській ЗОШ І-ІІ ступенів за участь у святі, яке пройшло на високому рівні.
А 25 жовтня в школі пройдуть урочисті заходи (лінійка, покладання квітів до обеліска воїнам-добровольцям та пам’ятника-могили загиблим партизанам , екскурсії до шкільного музею, похід партизанськими стежками) з нагоди відзначення 69-ої річниці з Дня визволення сіл Чорнопотіцької сільської ради та Закарпаття від фашистських загарбників. Запрошуємо гостей взяти участь в запланованих заходах.

Дирекція Чорнопотіцької ЗОШ І-ІІІ ступенів
Переглядів: 316 | Додав: moder | Рейтинг: 2.0/1